fbpx

PERSONAL

  • Jens Christiansson
    Jens Christiansson Försäljningsansvarig

    jens.christiansson@dalhalla.se

  • Mikael Karlsson
    Mikael Karlsson Artistbokare

    mikael.karlsson@dalhalla.se

  • Eva Nylander
    Eva Nylander Kundsupport & Web

    eva.nylander@dalhalla.se

  • Marika Sernfält
    Marika Sernfält Produktionsansvarig

    marika.sernfalt@dalhalla.se

  • Samuel Stålhandske
    Samuel Stålhandske Food & Beverage manager

    samuel.stalhandske@dalhalla.se

  • Martina Larsson
    Martina Larsson Digital Marknadskoordinator

    martina.larsson@dalhalla.se

  • Anna Börjes
    Anna Börjes Ekonomi

    ekonomi@dalhalla.se

  • Hans Furn
    Hans Furn Fastighetsfrågor/Dalhalla Förvaltning

    hans.furn@dalhalla.se

  • Conny Gesar
    Conny Gesar Styrelseordförande

    conny.gesar@dalhalla.se